0(242) 618 67 01

Belediyemizce başlatılan "Bir yastıkta bir ömür" projesi kapsamında Belediye Başkanımız Halil Öztürk ve eşi Meltem Öztürk, hayatlarını birleştiren çiftleri evlerinde ziyaret ederek bir yastıkta, mutlu bir ömür geçirmeleri temennisinde bulunuyor.

"Aramıza Hoş Geldin Bebek" projesinin ardından, ilçe genelinde yeni evlenen çiftlere yönelik "Bir Yastıkta, Bir Ömür" projesi başlatıldı.

Proje kapsamında Belediye Başkanımız Halil Öztürk ve eşi Meltem Öztürk, yeni evlenen çiftleri evlerinde ziyaret ederek, mutluluklarına ortak oluyor.

Belediye Başkanımız Halil Öztürk, yaptığı açıklamada; projenin amacının ilçe genelinde hayatlarını yeni birleştiren çiftlere destek olmak, aile bütünlüğü, evlilikte sadakat, birlikte çıkılan yolda eşlerin birbirlerine destek olmaları, aynı nikah akdinde olduğu gibi iyi günde kötü günde birbirlerine destek olarak zorlukları birlikte aşmalarını sağlamak, karşılıklı anlayış ve aile saadetinin temelini hoşgörünün oluşturduğunu hatırlatmak olduğunu söyledi. Toplumun temelini bireylerin oluşturduğunu, mutlu bireylerin de mutlu aileleri, mutlu ailelerin ise mutlu toplumları oluşturacaklarını vurgulayan Öztürk, şunları ifade etti: "Belediye olarak birçok sosyal projeler gerçekleştiriyoruz. Bir yastıkta bir ömür projemizi de vatandaşlarımızın iyi günlerinde, kötü günlerinde yanlarında olduğumuzu göstermek, onların mutluluklarına ortak olmak, yaşayabilecekleri sıkıntılarında birlikte çözüm üretmek amacıyla başlattık. Eşim Meltem hanımla birlikte ilçemizde yeni evlenen çiftçilerimizi ziyaret ediyoruz, onlara tavsiyelerde bulunup, kahvelerini içiyoruz. Yeni evlenen çiftçilerimizin isteklerini, arzularını dinleyerek, onların hayata bakış açılarından bizlerde hizmetlerimize yön vermeye çalışıyoruz. Güzel bir proje, ben yeni evlenen çiftlerimize bir ömür boyu mutluluklar diliyorum. Allah bir yastıkta kocatsın." dedi.

Tasarım ve Yazılım: BOCW Reklam