Bir Başkadır Elmalı'da Kadir Gecesi!
Kadim şehir Elmalı'da Kadir Gecesi sabaha kadar süren etkinliklerle idrak edildi. Kadir gecesi etkinlikleri iftar öncesinde hafızlık ve güzel kuran okumada dünya dereceleri olan hafızlarımızın kuran-ı kerim tilaveti, Akdeniz Üniversitesi İmam Hatibi Mehmet Koşuk ‘un tasavvuf musikisi konseri, semazen gösterileri ve toplu iftar yemeği ile başladı.
Bir Başkadır Elmalı'da Kadir Gecesi!

 Kadim şehir Elmalı'da Kadir Gecesi sabaha kadar süren etkinliklerle idrak edildi.
Kadir gecesi etkinlikleri iftar öncesinde hafızlık ve güzel kuran okumada dünya dereceleri olan hafızlarımızın kuran-ı kerim tilaveti, Akdeniz Üniversitesi İmam Hatibi Mehmet Koşuk ‘un tasavvuf musikisi konseri, semazen gösterileri ve toplu iftar yemeği ile başladı.
Antalya Milletvekilimiz Atay Uslu, Antalya Valimiz Münir Karaloğlu, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Menderes Türel, Antalya Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Solmaz, Antalya İl Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya’nın da katıldığı programda Sinan-ı Ümmi Hz.lerinin türbesinde sakal-ı şerif ziyareti, Vahib-i Ümmi Hz.lerinin türbe ziyareti ve tüm camilerimizde yapılan ibadetlerle devam etti.
Elmalı'nın dışından da çok sayıda ziyaretçinin ilçemize geldiği bu mübarek gecede, sahur vaktine kadar ibadetlerine ara vermeyen vatandaşlarımıza gece boyunca çeşitli ikramlar ve sahur yemeği ikramında bulunduk.
Bin aydan daha hayırlı olan bu mübarek gecenin insanlığın barış, huzur ve saadetine, bütün müminlerin de affına vesile olmasını Cenab-ı Allah'tan niyaz ederiz.
Kadir Geceniz Mübarek Olsun.

İlgili Haberler