0(242) 618 67 01

ELMALI BELEDİYESİ ÇÖZÜM HATTI

Bilgi çağının gerektirdiği kent yaşamını kolaylaştıran planlı ve programlı faaliyetlerin yürütülmesinde yerel yönetimlere büyük görev ve sorumluluklar düşmektedir.

Yerel yönetimler, halkın güven ve desteğini sağlayarak, onların dilek ve önerilerine dayalı, katılımcı ve demokratik hizmet sunmalıdır. Bu hizmeti sağlarken de vatandaşlara her yönüyle en kolay şekilde ulaşılabilir olmalıdır.

BU BAĞLAMDA;

İnsana hizmet odaklı çalışan belediyecilik anlayışı ve sosyal belediyeciliğin gereklerini en iyi şekilde yerine getirilmesi için   "Çözüm Hattı" projesini hayata geçirdik.

 vatandaşlarımızın talep ve şikayetlerini ücretsiz olarak arayabilecekleri 444 8 618 çözüm hattından, bilişim altyapısı ile tabletten, bilgiyasardan, mobil uygulamadan  ve web sayfasından alıyoruz..

Gelen istek, şikayet, öneri ve talepleri hiçbir filtreye tabi tutmadan, ilgili müdürlüklere ileten çözüm hattı ile vatandaşlarımızı işlemlerinin her adımında bilgilendiriyoruz.

Vatandaşlarımızın talep ve şikâyetlerini belediyeye gelmelerine gerek kalmadan, hızlı ve kaliteli hizmet anlayışı ile çözüme ulaştırıyoruz.

Hizmeti vatandaşlarımızın ayağına götürüyoruz.

 

Tasarım ve Yazılım: BOCW Reklam